Dergi Kapakları

KULLANIM KOŞULLARI

Dergi kapakları?

Öğrencilik yıllarımda biriktirdiğim dergilerin bir kısmı ne yazık ki kayıp. Yine de elimde bine yakın mizah dergisi var sanıyorum. Hiç oturup saymadım açıkcası. Son taşınma esnasında bu dergileri tasnif ederken farkettimki o yıllarda çizilen bu kapakların çoğu hala güncelliklerini koruyor. İsimler değişmiş sadece. O zaman neden bir web sitesinde bu dergi kapaklarını göstermiyorum ki dedim. Bu site böylece ortaya çıktı.

Tam bu zamanlarda evime hırsız girdi. Yaklaşık 3-4 bin liralık fotoğraf ekipmanımı çaldı. Kapakları çekecek bir fotoğraf makinem kalmamıştı artık. Bir iki kapak için Cep telefonunu kullandım ama sonuç iyi değildi. Uzun zamandır atıl duran Logitech C920 web kamera geldi sonra aklıma. Kapakları çekmeye onunla başladım.

Koşullar

  • Sitenin kullanımı için herhangi bir üyelik şartı aranmaz.
  • Kullanan kişilere yönelik herhangi bir bilgi talep edilmez ve saklanmaz.
  • İletişim kısmında mesaj için kullanılan e-mail adresi herhangi bir nedenle, herhangi bir firma veya kişi/kişilerle paylaşılmaz. Bu mail adresine herhangi bir bilgilendirme/reklam vb. içerikteki mail atılmaz. Sadece sorulan bir soru var ise bunu cevaplandırmak amaçlı kullanılır.
  • Site tamamen hobi amaçlı olup yayınlanan kapakların ait olduğu dergilerin satışı söz konusu değildir.

dergikapaklari.com